Yalı Baskı Mantolama Uygulamaları

Tamamen doğal malzemeler ile tasarlanan yalı baskı mantolama uygulama işlemleri estetik görünüm kazandırma özelliği ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Binaları manto gibi saran özelliği ile birçok avantaj sağlaması da diğer ayırt edici yönlerinden biridir.

Yapılara görsel açıdan bir değer katan yalı baskı uygulamaları son teknolojik gelişmeler ışığında uygulanmaktadır. Ahşap bir görünüme sahip olan yalı baskı uygulamaları dayanıklı bir özelliğe sahiptir.

Kabarma ya da dökülme yapmayan yalı baskı mantolama uygulamalarının boyayı tutma özelliği de son derece iyidir. Yüksek katlı binalarda, prefabrik yapılarda, alışveriş merkezlerinde, iş merkezlerinde ve mağaza cepheleri gibi birçok alanda rahatlıkla uygulanan yalı baskı mantolama işlemleri ısıya ve ışığa dayanıklıdır.

Uygulanan yalı baskı mantolama işlemleri sayesinde binalarda % 50 ile % 70 arasında bir enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Su geçirmeyen bir özelliği de bulunan yalı baskı mantolama işlemlerinin ses yalıtım kabiliyeti de son derece yüksektir.

Farklı çeşitleri bulunan yalı baskı mantolamanın uygulanması çok kolaydır. Fiyat olarak da ekonomik olan yalı baskı mantolama işlemleri sayesinde enerji tasarrufu da sağlayarak maddi kazanç elde edebilirsiniz.