Talep Yapı Ayrıcalıkları

 

  • Doğru Analiz ve Tespit

Yapıların sağlıklı ve daha sağlam olması için tercih edilen yalıtım işlemlerinin titizlikle ve özenli bir şekilde yapılması sağlanıyor. Yalıtım yapılacak olan alanın tüm özelliklerinin detaylı bir şekilde incelenmesi ile maksimum verim alacağınız bir işlem yapılıyor. Yapılan bu analizlerin ve mekanın mevcut durumunun doğru tespiti ise oldukça kaliteli bir çalışmanın başlangıç süreci oluyor. İstediğiniz kalite ve konfora sahip bir yaşam alanına ulaşabilmeniz için bu aşamanın en doğru tekniklerle yapılması sağlanıyor.

  • Isı Yalıtımında Planlama

Bina ile ilgili tüm analizlerin yapılması ile birlikte planlama aşaması başlıyor. Isı yalıtımı ile binanın içerisine soğuk ve sıcak hava akışının olması ve bina dışına sıcak ve soğuk hava akışının olması kontrol altına alınması amaçlanıyor. Yalıtım işlemlerinin amacına uygun şekilde yapılması için de ilk aşama olan planlama süreci oldukça titiz bir şekilde yürütülerek sizlerin daha konforlu yaşam alanlarına ulaşması sağlanıyor.

Teknik ekibin titizlikle hazırlamış olduğu ısı yalıtımı planlaması ve malzeme seçimi yapılan analizler doğrultusunda yapılıyor. Böylece sağlam zemine oturmuş bir plan ile uygulama aşamasına geçilerek en sağlıklı ve ısı geçirgenliği minimum seviye indirilmiş olan bina siz kullanıcılara teslim edilebiliyor. Bu planlama çalışmasının anlaşılır bir şekilde uygulama ekibine aktarılması ve de doğru bir uygulamanın yapılması da aynı titizlikle devam ediyor. Konforlu mekanlar oluşturmak kadar tasarruf sağlayacağınız mekanların da ısı yalıtımı çalışmaları ile oluşturulduğunu söylemek gerekiyor.

  • Mantolama Uygulama Hizmetlerinde Kalite

Müşteriye kaliteli ve doğru hizmeti zamanında ulaştırmak her zaman bir kazanç olarak tekrar dönüş yapıyor. Mantolama da denilen ısı yalıtımı uygulama çalışmalarında da kaliteden ödün vermeyen bir hizmet prensibini benimsiyor olmamız sektörün en iyi firmasından kaliteli hizmeti alabilmenizi sağlıyor.

Yapılan analizler ve planlama sonucuna göre en etkili yöntem ve malzemelerin bir araya getirilerek uygulamanın yapılması ile istenilen kalitede bir mantolama işlemi yapılması da profesyonel çalışmalar sonucunda gerçekleşiyor. Tüm bu çalışmaların her aşamasında alanında uzman olan ekip çalışanları en kaliteli ve en güvenilir yalıtım çalışması ve uygulamasının yapılmasında büyük ölçüde hizmet ve emek veriyor.

  • Ödeme Toplama

Müşterilerin isteklerini en iyi şekilde yapmayı hedefleyen firmamız, ödeme toplama hizmeti ile pek çok ödeme seçeneklerini sizin belirlediğiniz şekilde karşılamaktadır. Müşterilerin belirttiği adreslerde ve tarihlerde yapılan ödeme toplamı işlemi güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir. Ödeme toplama işleminin yapılması mutlaka müşteri isteği üzerine olduğundan finans sorumlularına yetki vererek deftere işlenmektedir. Böylelikle konutta oturan daire sakinlerinin de iletişim bilgileri finansörlerimize teslim edilmelidir.

  • Müşteri İlişkileri

  • Ücretsiz Keşif

  • İş Güvenliği

  • Tüm İşler İçin Tek Muhatap

  • İşçilik ve Malzemede Garanti