Hakkımızda

Isı yalıtımı başta olmak üzere çatı yalıtımı ve onarımı, iç ve dış cephe boya, drenaj ve su yalıtımı alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan, sağladığı modern çözümler ve güçlü altyapı sistemleriyle güven uyandıran İzmir Mantolama sektörün lider uygulayıcı firmalarından biridir.

Sektöre farklı bir soluk getiren markamız, işi uygulayış biçiminde yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerinin aksine, kendisini devamlı geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada edindiği tecrübeleri kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir kurumdur.

Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında İzmir Mantolama, iştirak ettiği bütün projelerde müşterileri ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı yalıtımı alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir.

Şirketimiz, hizmet verdiği müşterilerinin en önemli korunakları olan evlerini İzmir Mantolama güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmenin birincil amacı olduğuna inanmaktadır.

Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteriler ile güvene dayalı bir ilişki kurarak, kısa sürede ısı yalıtımı sektöründe lider firmalardan biri haline gelen İzmir Mantolama, yaşadığı gelişimdeki en büyük paya sahip olduğunu bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

Vizyonumuz

Her adımda mükemmeli ve kusursuzu arayarak, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmaktır.

Misyonumuz

  • Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile;
  • Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla,
  • Müşteri beklentilerini memnuniyete döndürmeye çalışarak,
  • Her daim hevesle öğrenmeyi taahhüt ederek,

Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katmaktır.